Falco Kc Szombathely Kft | Falco Volvo Alpok Autó Szombathely

August 10, 2022, 11:48 am

Clark büntetőzött jól, Hawkins pedig bedobott egy triplát. Barac csak az egyik büntetőjét dobta be, de így is visszajött a meccsbe a Falco. Perl dobott remek kosarat, tízen belül voltak a szombathelyiek, időt kértek a hazaiak. A negyed vége is jól alakult magyar szempontból, nem dőlt el a találkozó. 70-62. Hazai kosárral indult a második negyed, de Perl triplája jobban tetszett a magyar szemnek. Váradi dupláját követően már csak öt pont volt közte. Clark is pontot dobott, lefagytak a francia "szerverek". Időt kért Lassi Tuovi. Taylor rontott dobást, Golomán viszont jól büntetőzött. 72-71. Öt perccel a mérkőzés vége előtt ismét Golomán állhatott a vonalra, ekkor már a vezetést is átvették a szombathelyiek. Izgalmas, jó mérkőzés lett a végére. 74-75, majd 76-77 volt a táblán. Így érkeztek az utolsó három perchez a csapatok. A Falco két perccel a találkozó vége előtt kért időt, mert Taylor triplájával ismét a hazaik kerültek nyeregbe. Váradi rontott el egy távolit, Taylor egy duplával háromra növelte csapata előnyét.

Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége - MKOSZ

FIGYELEM! Ez a tartalom 2019. 12. 02 09:45-kor archiválásra került! A benne szereplő információk a megjelenés idején pontosak voltak, de mára elavultak lehetnek. A tartalom legfrisebb változata ide kattintva érhető el. A társaság megnevezése: FALCO KC Szombathely Kft. Székhelye, postai címe: 9700 Szombathely, Sugár u. 18. Telefon: +36 (94) 506-109 Fax: +36 (94) 506-108 Honlap: E-mail: Önk. Tul. hányad (%): 100 Alapítói jogok gyakorlója: SZMJV Közgyűlése A társaság vezetőjének neve: Gráczer György - ügyvezető igazgató A társaság vezetőjének címe: 9700 Szombathely, Géfin Gy. u. 18. A társaság tevékenysége: Fő tevékenysége: 92. 62 Egyéb sport tevékenység. Szombathely első osztályú kosárlabda csapatát működtető gazdasági társaság, melynek fő támogatója a többségi tulajdonú Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata. Cégvezető díjazása: bruttó 600. 000, -Ft, egyéb juttatásai: Javadalmazási Szabályzat IG tagok: - IG díjazása: - FB tagok: Lendvai Ferenc Kopcsándi József Pankár Tibor FB díjazás: elnök: 35.