Ftc Európa Liga - Győzelemmel Búcsúzott Az Európa Ligától A Ferencváros | Rangadó

August 11, 2022, 1:40 pm

A csoport [ szerkesztés] Hely. M Gy D V G+ G– Gk P Továbbjutás LYO RAN SPP BRO 1. 6 5 1 0 16 +11 Továbbjutott az nyolcaddöntőbe — 1–1 3–0 2. 2 +1 8 Továbbjutott az nyolcaddöntő rájátszásába 0–2 2–0 3. 3 9 −3 7 Átkerült az UEFA Európa Konferencia Liga nyolcaddöntő rájátszásába 3–4 1–0 4. 4 11 −9 1–3 0–0 B csoport [ szerkesztés] MON SOC PSV STU +3 12 2–1 1–2 2–2 10 −7 0–1 1–4 C csoport [ szerkesztés] SPM NAP LEI LEG 10 [m 1] 15 +5 2–3 3–2 3–1 ↑ a b Egymás elleni pontok: Szpartak Moszkva 6, Napoli 0.

Óriási küzdelem, óriási bravúr: a Fradi megverte az egyik legjobb német csapatot!

Manchester United 13 pont, 2. AZ Alkmaar 9, 3. Partizan Beograd 8, 4. Asztana 3 A csoportok első két-két helyezettje jutott a kieséses szakaszba. (Borítókép: Stoyan Nenov / Reuters)

Ne maradjon le az ORIGO cikkeiről, iratkozzon fel hírlevelünkre! Adja meg a nevét és az e-mail címét és elküldjük Önnek a nap legfontosabb híreit.

Portugal

A huszonharmadik percben magára talált a Young Boys, és akárcsak az első mérkőzésen, újfent távoli lövéssel próbálkoztak, de a kapufa most Dibuszt segítette. A következő percekben ismét magához ragadta a kezdeményezést a magyar csapat, ebből szöglethez jutott, amit Uzuni végzett el, Ryan Mmaae pedig sikeresen fejelte a labdát a kapuba, ami újra életbe tartja a Fradi továbbjutását. 2-1, és ez, ahogy Hajdú B. István is mondta, még mindig csak a huszonnyolcadik percben történt. A gólt követően nagyon felgyorsult a meccs, pedig lehet, hogy a lassítás jobb lett volna. Mindenesetre amikor egy Fradi-támadás alatt egymás után három szerelést nem fújt le a bíró a Young Boysnak, egy ritka pillanata volt a labdarúgásnak. A harminckilencedik percben a második szögletét is elvégezte a vendéggárda, de nem tudtak belőle kapura veszélyes támadást indítani. Az utolsó percben Laidouni és Boli is rendkívül jól játszott, de a svájci védelem rendre pontosan szerelt, így nem láthattunk már több gólt és akciót az első félidőben, viszont nyílt maradt a továbbjutás sorsa, rendkívüli izgalmakra volt kilátás a meccs további szakaszában.

Login

Az első helyezettek a nyolcaddöntőbe, a második helyezettek a nyolcaddöntő rájátszásába, a harmadik helyezettek a UEFA Európa Konferencia Liga nyolcaddöntőjének rájátszásába kerültek.

• Ftc európa liga dois
  • Dunavarsány vízparti nyaraló eladó
  • "Fáj a szívem, nagyon rossz így befejezni" – betegséghullám ütötte ki a Fradi elődöntős ellenfelét | 24.hu
  • Ildikó Kovács Fül-orr-gégész rendelés és magánrendelés Jászberény - Doklist.com
  • Ftc európa liga 2
  • Ftc európa liga results

A MOL Fehérvár FC az előző idényben több mint 10, 5 millió eurót (3, 4 milliárd forint) keresett azzal, hogy a Bajnokok Ligája-selejtező negyedik fordulójából átkerült az El-csoportkörbe, majd ott a harmadik helyen végzett. A 2019/20-as csoportkör sorsolását 13 órakor tartják Nyonban. Értesüljön a gazdasági hírekről első kézből! Iratkozzon fel hírlevelünkre! Feliratkozom Kapcsolódó cikkek Újraszerveződik az Intersport 2022. 04. 02 Olvasási idő: 10 perc Kriptonagykövet lesz Lionel Messi 2022. 03. 30 Olvasási idő: 3 perc